Про компанію

Обмінний пункт Webmoney в Києві.

ФОП Прадєд - офіційний диллер Webmoney Transfer в Україні.


Вибажаєте вивести Webmoney або перевести в готівку Webmoney?
В нашому обмінному пункті  Webmoney ви можете швидко і вигідно здійснити обмін WMZ, WME, WMU і WMR між собою і на готівкові гроші. Більше не потрібно давати численні оголошення «Куплю webmoney» на форумах і в газетах. Купівля Webmoney в Києві більше не проблема. Наш обмінний пункт Вебмані знаходиться в зручному місці в центрі Києва, на Печерську.

Наша компанія розуміє всю серйозність грошових операцій послуг - те, наскільки важливо для наших клієнтів швидко купити вебмані. І тому свою роботу ми робимо професійно. Завжди, коли Вам потрібно перевести в готівку Webmoney, звертайтеся до нас. Будемо раді.
Введення-вивід Webmoney можемо здійснити протягом години. Також здійснюємо продаж карток поповнення рахунку вебмані.

Зараз існує багато обмінників webmoney, і всe більше людей відкривають собі Webmoney гаманець. Але важливо, наскільки професійно здійснюються такі операції, як обмін вебмані, як проводиться вивід вебмані. Вам потрібно перевести в готівку Webmoney? будьте спокійні: ми здійснимо будь-яку операцію конфіденційно, в точно обумовлені терміни, не важливо, яка Вам буде потрібно транзакція - чи то вивід Webmoney, чи обмін webmoney.

Поповнення гаманця WebMoney.
Звернувшись до нас, ви зможете покласти гроші на webmoney швидко і надійно, без будь-яких несподіванок.

Виведення коштів за готівковим і безготівковим розрахунком.
  Навіть якщо клієнт бажає перевести в готівку ДУЖЕ велику суму грошей webmoney, йому не доведеться чекати, поки сервіс обміну збере ці гроші. У нас постійно наявні будь-які суми.

 
 

Види діяльності

Компанія є офіційним диллером Webmoney Transfer в Україні.
Наш обмінний пункт WebMoney в Києві пропонує наступні послуги:
- Поповнення гаманця WebMoney. Звернувшись до нас, ви зможете покласти гроші на webmoney швидко і надійно, без будь-яких несподіванок.
- Виведення коштів за готівковим і безготівковим розрахунком. Навіть якщо клієнт бажає перевести в готівку ДУЖЕ велику суму грошей webmoney, йому не доведеться чекати, поки сервіс обміну збере ці гроші.
- Продаж карток поповнення рахунку вебмані

Швидкість всіх операцій з обміну вебмані - один з основних принципів нашої роботи. Ми також суворо дотримуємося інших принципів: це чіткість, стабільність, оперативність і готовність до будь-яких об'eмам операцій. Наша мета - створення ринку доступних і демократичних за цінами послуг з обміну webmoney, вводу-висновку webmoney. Ми намагаємося максимально прирівняти валюту до титульних знаків WebMoney.

Детальніше про наші послуги:

1.Поповнення гаманця WebMoney

З нами ви зможете швидко і вигідно поповнити свій гаманець на WebMoney будь-яким зручним для Вас способом:
- Поповнення Webmoney гаманця оффлайн з допомогою послуг банківського переказу, поштового переказу, терміналу, що підтримує сервіс електронних платежів для купівлі електронного чека в WebMoney Transfer, або внесення грошей на номер вашого Webmoney гаманця в обмінних пунктах WebMoney.
- Обмін електронних грошей інших систем на WM або однієї валюти WebMoney на іншу.
- Перекази всередині системи від інших користувачів.

2. Виведення коштів за готівковим і безготівковим розрахунком

Нашим клієнтам ми пропонуємо здійснити обмін WMZ, WME, WMU і WMR між собою і на готівкові гроші. Ми також пропонуємо Вам виведення коштів за безготівковим розрахунком будь-якої валюти WebMoney. Конвертація з однієї іноземної валюти в іншу відбувається через транзитну конвертацію в національну валюту. Будь-які операції з Webmoney ми можемо виконати протягом години. Постійно в наявності будь-які суми!

3. Продаж карток поповнення рахунку Вебмані

Webmoney - це одна з систем онлайн платежів за допомогою Інтернет-грошей. У нас Ви можете придбати картки для поповнення рахунку WM.

Ми готові співпрацювати з Вами 7 днів на тиждень 24 години на добу!

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Прадєд О.В., ФОП
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Мечникова, будинок 14/1
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create